Ups Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.ups-252x300 UPS Kargo Takip - Gönderi Sorgulama  UPS Kargo

UPS kargo takip işlemlerinizi kolayca yapın. UPS kargonun ilginç bir kuruluş hikayesi vardır. 1900lü yılların başında henüz 19 yaşında olan Jim Casey tarafından kurulmuştur. Casey firmayı arkadaşından yüz dolar borç olarak kurmuş ve ismini de Amerikan Kurye Servisi yapmıştır.

Teslimatlarını bisikletle yapan Casey, ilk şirketini kurduktan on iki yıl sonra şirketini büyütmüştür. Kurulduğu şehir olan Seattle dışına da hizmet vermeye başlayan firma, bugünkü adı Birleşik Paket Hizmeti adını almıştır. UPS bu adın ingilizcedeki baş harflarinden oluşur.

UPS, 1976 yılında Avrupa Birliği’inde hizmet vermeye başladıktan sonra ülkemize gelmesi ise 1988 yılıdır.

Şuan ikiyüz altmıştan fazla şube ve üç bine yakın çalışanı ile yurdumuzda hizmet vermektedir.

UPS Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Eğer ups kargo takip numaranız varsa, bu işlem çok kolay şekilde sağlanacaktır. Sayfanın üst kısmında bulunan kargo takip bölümüne, takip numaranızı yazarak sorgula butonunu tıklamanız halinde, paketinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eğer ups kargo takip numaranız yok ise 0850 255 00 66 telefonu arayarak takip numarasını öğrenebilirsiniz.

UPS Müşteri Hizmetleri

Paketinizin son durumu, takip numarası, gönderim ücretleri, kargo teslim süreleri ve daha fazlası için UPS Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

UPS Müşteri Hizmetleri Telefonu 0850 255 00 66.

UPS Müşteri Hizmetleri Fax Numaraları  0212409 06 10 ve 0212409 06 22

UPS Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

UPS müşteri hizmetleri merkezi Hafta içi her gün 09:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu ise çalışmamaktadır.

UPS Kargo Hizmetleri

Sektörde adını sürekli olarak duyuran UPS Kargo, tercih edilen kargolar arasında bulunmasında sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesi büyük önem taşıyor. Gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri şu şekilde yerine getirir. Yurt içinde teslim alınan her türlü kargo ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar garantili bir şekilde teslimat gerçekleştirir. Kargo tesliminde evde bulunulmadığında iki kez ücretsiz olarak uğrama gerçekleştirir. Kargonun teslim alınmasından ilgili yere teslimatına kadar tüm detaylar online olarak takip edilebilir. İletişim bilgileri alınmış olan göndericiye kargo ile ilgili olarak sürekli bilgilendirme gönderilir. Bunun yanı sıra istenilen zamanda teslim seçeneği de mevcut.

Gönderilerde sorun bulunduğunda ( 0850 255 0066 ) nolu numaradan müşteri hizmetlerine bağlanarak bilgi alınabilir.

UPS Kargo Dağıtımı Kaç Gün Sürer?

Ups Kargo dağıtım süreci, diğer kargo firmaları gibi aynı sürede yani 2 gün kadar sürede tarafınıza kargonuzu teslim etmektedir. Ancak bazı durumlar kargonuzun size teslim sürecini uzatabilmektedir. Çünkü bazı dönemlerde online alışveriş siteleri indirim kampanyaları düzenler. Böyle zamanlarda çok fazla sipariş olduğu için, kargo firmalarına aşırı bir yüklenme olur. Böyle durumlarda kargonuzun size ulaşma süreci uzar. Bazen kargonuzun dağıtımda olduğunu, ancak günlerdir hala size ulaşmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Bunun sebebi, kargo fazlalığı olduğu için, gün boyu personel kargoyu dağıtmaya devam eder ancak mesai saati bittiğinde, teslim edilmeyen kargoları diğer güne ertelemek üzere şubeye götürür. 

UPS Kargo Takip

1900’lü yılların başında kurulmuş olan UPS kargo ile göndermiş olduğunuz kargolarınızın nerede olduğu bilgisine kolayca ulaşmak mümkündür. Kargo takip sorgulama işlemleri kargoların kendi sitesi üzerinden yapılabilen bir işlemdir. UPS kargo sorgulama işlemlerini size verilen takip numarası kolayca öğrenebilirsiniz. Görevliler tarafından verilen gönderi takip numarasını kargo sitesi sayfasının en başında bulunan kargo bölümüne yazarak sorgulatmanız yeterli olacaktır.

UPS kargo takip numarası sorgulama, gönderilen ya da alınan kargoların online olarak kısa sürede nerede olduğunu bilmemizi sağlayan bir sistemdir. Bu kargo sorgulama takip numarası ile beklediğiniz ya da gönderdiğiniz kargonuzun nerede olduğuna bakabilir ve kısa süre içinde online olarak tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.