n11 kargo takip aşaması sırasında gerekli bilgilere sahip olduğunuz sürece sorunsuz bir şekilde kargonuzu günün her saatinde takip edebilme şansına sahipsiniz. Birçok kişinin son derece zorlandığı bu işlemlerde satıcı tarafından sizlere bir kargo süresi verilmektedir. Bu sürenin aşılması durumunda kargonuzun nerede olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ancak şu konularda farklı durumlarla karşı karşıya kalabilmektedirler:

 • kargoların ücretlendirilmesi

 • kargoların teslim süreci

 • kargoların teslimat tarihi

 • kargoların hangi kargo şirketi ile gönderildiği

gibi konularda farklı uygulamalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak kargo takibi yapabilmek için mutlaka herkesin belirli kargo bilgilerine sahip olması büyük bir önem taşımaktadır. n11 kargo takip aşamasında da kargo bilgileriniz olduğu sürece Türkiye’nin neresinde olduğunu bilmeniz mümkün olmaktadır.

n11-Kargo-Takip-1024x576 n11 kargo takip

n11 kargo takip

n11 İletişim

n11 kargo takip aşamasında kişiler için iletişim numaralarını bilmek de önemli bir konudur. Kargo takip numarası konusunda direkt olarak online mağazanın iletişim numaraları üzerinden bilgi almanız gerekiyor. Eğer sipariş verilen kargonun numarasını bilmiyorsanız ve kargo şirketi hakkında da bilginiz yok ise n11 iletişim numaraları üzerinden bilgi alabilmeniz da mümkün olmaktadır. n11 kargo takip iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Müşteri hizmetleri numarası: 0850 333 00 11

 • Adres: Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Cad. 4B Sarıyer İstanbul

 • Sitenin online canlı destek hattından da hizmet alabilme imkanı bulunuyor.

Bu bilgileri kullanarak hem n11 kargo takip yapabilir hem de tüm alışverişlerinizde aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz.

n11 Müşteri Hizmetleri

n11 kargo takip işlemleri konusunda müşteri hizmetlerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri her anlamda sizlere yardımcı olmaktadır. Kargonuzun takip numarasını bilmiyorsanız ya da hangi kargo şirketi ile sizlere gönderileceği hakkında bir bilgi yok ise mutlaka müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekiyor. Kargo teslimatları konusunda dilerseniz teslimat noktalarından da hizmet alabilme imkanı bulunmaktadır. Bu teslimat noktalarının şu şekilde sizlere avantajları bulunmaktadır:

 • Evinizde kargoyu alacak kimse yok ise teslimat noktalarından rahatlıkla alabilirsiniz.

 • Kargo şubesine yetişme telaşınız olmayacaktır.

 • Evinizde tüm gün boyunca kargo beklemek yerine teslimat noktasından kolaylıkla alabilirsiniz.

 • Kargonuzu dilediğiniz saatte alabilirsiniz.

Kargo teslimatı konusunda bu süreç son derece yüksek bir avantaja sahiptir.

n11 Kargo Ücreti

n11 kargo takip aşamasında en çok merak edilen konulardan birisi de kargo ücretleridir. Bu ücretlerin belirlenmesinde belirli faktörler bulunmaktadır. Kargo her sene değişebileceği gibi kargo firmalarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte kargo ücretlerinde zaman zaman kampanyalar da olabilmektedir. Bunun yanında yurt içi ve yurt dışı kargo ücretleri de yine farklı olabilmektedir. Fakat ortalama olarak 7 TL ile 35 TL arasında farklılık olabilmektedir.

n11 Kargo Takip Üye Olmadan

n11 kargo takip üye olmadan da yapılabilecek bir işlem değildir. Kişiler online alışveriş mağazasına rahatlıkla girip üye olmadan alışveriş yapabilme imkanına sahip olsalar da aldıkları ürünlerin siparişlerini takip edebilmek için platformda üyelik açmaları gerekiyor. Üyelik işlemleri ise son derece basittir.

n11 kargo takibi için Adınız, soyadınız, adres ve telefon numaranız gibi bilgileri yazdıktan sonra rahatlıkla n11 sitesine üyelik işlemleriniz gerçekleştirilmiş olmaktadır. Beklentilere yanıt veren bu online platform son derece üstün niteliklerde sizlere hizmet sunmaktadır.

n11 Kargo Fiyatları

n11 kargo takip işlemleri kadar kişileri ilgilendiren bir diğer önemli konuda kargo fiyatlarıdır. Kargo fiyatları daha önce de bahsedildiği gibi kargo şirketine ve ürünlerin türlerine göre değişebilmektedir. En düşük 7 TL olan kargo fiyatı en yüksek olarak 35 TL olarak belirlenmiştir. Kargo fiyatları konusunda dikkat etmeniz gereken konu bu kargoların yurt içine mi yoksa yurt dışına mı gönderileceğidir. Kargo firmaları arasında PTT kargo, MNG kargo, Yurtiçi kargo gibi birçok şirket de bulunmaktadır. Bu firmalardan alacağınız hizmet ile kargonuz büyük bir güven içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

N11 Kargom Ne Zaman Gelir?

n11 kargo takip işlemini yaparak kargonuzun yerini 7/24 takip edebilirsiniz. Bu işlem için online mağazaya ulaşarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargom ne zaman gelir sorusuna ise 2 iş günü şeklinde yanıt vermek mümkündür. Ancak bayramlarda, yılbaşında ve anneler günü gibi özel günlerde bu süre 7 ile 10 iş gününe de çıkabilmektedir. Bu durum kargo firmasının yoğunluk derecesiyle de ilgili bir konudur.