Lc Waikiki kargo takip işlemi için online alışveriş platformundan hizmet alabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için dikkat etmeniz gereken birtakım önemli noktalar bulunuyor. Sipariş kodunu bilmek ve hangi kargo ile yola çıkacağını bilmek önemlidir. Ancak bunları bilmiyorsanız Lc Waikiki kargo takip için müşteri hizmetlerinden de hizmet alabilirsiniz. 47 farklı ülkede mağazası bulunan Lc Waikiki müşterilerine online olarak da hizmet vermektedir. İstanbul merkezli bir mağazalar zinciri olan ünlü markanın kargo konusunda da birçok çalıştığı firma bulunuyor. Lc Waikiki kargo takip işlemlerinizi şu şekilde yapabilme imkanı bulunmaktadır:

 • Kargo takibi için mutlaka ilk olarak mağazanın uygulamasını indirmelisiniz.

 • Bu uygulama üzerinden sipariş kodunuzu girmeniz gerekiyor.

 • Sonrasında sorgula butonuna basmalısınız.

 • Takip numarasını bilmiyorsanız mail adresinizi yazarak sipariş kodunuzu öğrenmelisiniz.

 • Online mağaza hem Aras Kargo hem de PTT kargo ile çalışmaktadır.

Kargo takip uygulamasında sizlere her türlü bilgi online olarak verilmektedir.

Lc-Waikiki-Kargo-Takip-1024x576 Lc Waikiki Kargo Takip

Lc Waikiki kargo takip

Lc Waikiki Müşteri Hizmetleri

Lc Waikiki kargo takip işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli konu sipariş kodunu bilmektir. Bu süreçte eğer diğer konularda bilgi edinmek isterseniz mağazanın müşteri hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden şu konularda bilgiler alabilirsiniz:

 • Kargonun nerede olduğu

 • Kargonun durumu

 • Kargonun teslim süreci ve zamanı

 • İade koşulları

 • Ürün bilgisi

Gibi konularda müşteri hizmetlerinden merak edilen bilgileri öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine canlı destek hizmetinden ulaşılabileceği gibi telefon numaraları üzerinden de ulaşılabilmektedir. Bunun yanında mail adresinden de müşteri desteği alabilme gibi bir imkan bulunmaktadır. Lc Waikiki hizmetlerinden her daim yararlanabilirsiniz.

Lc Waikiki Telefon

Lc Waikiki kargo takip konusunda mağazanın telefonlarından müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilme imkanınız bulunmaktadır. Mağazanın telefon numarası 444 5 29’dur. Aynı zamanda iletişim olarak mail adreslerini de kullanabilme imkanınız bulunuyor. Kargo takibi yanında ürün iadeleri hakkında da yine buradan bilgi alabilme olanağınız bulunmaktadır.

Lc Waikiki İletişim

Lc Waikiki kargo takip aşamasında iletişim numaralarını bilmek büyük bir önem arz etmektedir. Kurumdan hizmet alabilmek için telefon, adres ve mail adresi gibi konularda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmek için 444 5 29 nolu hattı arayabilirsiniz. Mail olarak ise; info@lcwaikiki.com adresinden mağazaya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında adres bilgisi de önem taşımaktadır. Mağazanın merkez adresi ise; Sanayi mahallesi, 1642 sokak no:1 34517 Esenyurt İstanbul’dur.

Lc Waikiki Kargo Bedava

Lc Waikiki kargo takip konusunda kişiler için kargo ücretleri de önemli bir noktadır. Bu mağazanın online alışveriş olanaklarından yararlanabilmek için mutlaka kargo ücretleri hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Mağazaya kargo ücreti ödemek istemiyorsanız alışveriş tutarınızın belli bir miktarı geçmesi gerekiyor. Son zamanlarda 250 TL ve üzerinde alışveriş yapan kişiler için kargo ücretleri bedava olarak belirlenmiştir. Bu miktar ve üzerinde alışveriş yaparsanız mağazanın online şubelerine kargo ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Lc Waikiki kargo takip konusunda ise kargonun bedava olması herhangi bir farklılık yaratmamaktadır.

Lc Waikiki Kargo Bedava Kodu

Lc Waikiki kargo takip konusunda kişiler için kargo bedava kodu da önemli bir bilgidir. Eğer bedava kargo avantajlarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka bedava kargo kodunuz olması gerekiyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için kişilerin bedava kodunu Kupon kısmına belirtmeleri gerekmektedir. Aksi halde bedava avantajlardan yararlanabilme imkan olmayacaktır. Eğer kargonuzu bedava olarak alışveriş yapmak istiyorsanız belli bir limitin üzerinde ödeme yapmanız gerekiyor.

Lc Waikiki Kargo İade

Lc Waikiki kargo takip konusunda kişilerin en çok merak içerisinde oldukları konulardan birisi de kargo iade koşullarıdır. Kargonuzun iadesinde belirli konularda bilgileriniz olması gerekiyor. Kargo iadesi konusunda kişilerin mutlaka bilmesi gereken detaylar arasında şunlar önemli bir yer ediniyor:

 • Ürün iadelerinde süreç resmi olarak 14 gündür.

 • Kişiler kullanmadıkları sürece 180 gün süreye kadar iade sürecini uzatabilirler.

 • Değişim yapmak istenilen ürünleri faturaları ile birlikte mağazalara götürebilirsiniz.

 • Değişim süresi 30 gündür.

 • İade konusunda adres bilgisi gerekmemektedir.

Bu koşullar altında kişiler kargolarını rahatlıkla iade edebilme şansına sahip olabilmektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden de bu konuda detaylı olarak bilgi alabilme şansına sahipsiniz. Lc Waikiki günümüzde binlerce kişiye hizmet veren bir mağazalar zinciridir.