Kargom Nerede?

Kitapsec.com adresinden yapmış olduğunuz siparişler farklı firmalarla gönderiliyor. Bu kısımdan firmaya göre sorgulama yapabilirsiniz.

MNG Kargo Takip

MNG Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Aras Kargo Takip

 

Aras Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Kargonuzun hangi firma ile gönderildiğini bilmiyorsanız, kitapsec.com websitesi siparişlerim kısmından daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kitapsec.com Kitap Satış Sitesi kitapsec_logo-300x142 Kitapseç Kargo Takip  Birbirinden farklı kategorilere ait kitapların yer aldığı ve online olarak satış hizmeti sunan Kitapseç’te

  • Verilen adreslere siparişleri teslim etmektedir.
  • Zengin yazar ve yayınevi seçenekleri bulunmaktadır.
  • Çeşitli nedenlerden dolayı yaşanan yoğunluklardan dolayı kargo sürelerinde değişiklik yaşanmaktadır.

Sevdiği ya da okumak istediği kitapları almak isteyen kişiler Kitapseç sipariş takip edebilmeleri için ilk önce verilen siparişin faturasının kesilmesi gerekmektedir. Sonrasında ise kitapların ayarlanması ve kargo için hazırlık aşamasına sıra gelmektedir. Hazırlık aşaması tamamlanan ürünler ise kargo şirketlerine teslim edilerek verilen adreslere kargonun ulaşması sağlanmaktadır. Süreler bazı dönemlerde uzayabilmektedir. Genellikle kısa bir süre içerisinde kargo teslim edildiğini de belirtebiliriz. Teslim edecek kargo firmasının sayfası üzerinden ne zaman teslim edileceğini ve ürün hakkındaki bilgilere de ulaşılabilmektedir.

Kitapseç Siparişleri En Erken Ne Zaman Kargoya İletilir?

Yoğunluğa bağlı olarak Kitapseç sipariş sorgulama verilen takip numarası üzerinden yapılmaktadır. Kitap alınırken oluşan takip numarasını saklanması önemlidir. Bu tür bilgilere bu numara aracılığı ile öğrenilmektedir. Site içerisinde yer alan hızlı kargo seçeneği ile de süreyi kısaltabilirsiniz. Kitapseç kargo teslim süresi genellik ile 1 ile 3 gün arasında değişiklik göstermektedir. Aynı gün içerisinde de kargoya verilen siparişlerde olabilmektedir. Bazı durumlarda ise kitabın az kalması süreci etkilese de 3 günden daha fazla sürmemektedir. Kargo şirketleri genel olarak kargoları hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında, hafta sonu ise sadece cumartesi günleri 09:00 ile 13:00 arasında olmaktadır.

Kitapseç Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşılabilir?

Verilen kitap siparişleri için yaşanan sorunlarda müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilmektedir. Bu sorunlar;

  • Ödeme yöntemi hakkında
  • Geri iadenin nasıl yapılacağı
  • Kargoda bir aksaklık yaşanması

Halinde iletişime geçebilirsiniz. Kitapseç müşteri hizmetlerine ise 0850 555 62 52 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşılabilmektedir. Kitapseç kargo sorgulama başta olmak üzere aklınıza takılan her şeyi sormak ve yanıtlarını bulmak için bağlantı kurabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise de resmi sitede yer alan iletişim sekmesine girerek çıkan sayfada yer alan bilgilerin doldurulmasıdır. Sizlere kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapmaktadırlar.