karGOkar Kargo Takip

Kargoya verilen ürünün sorgulamasını yaptırabilmek günümüzde daha kolay hale gelmiştir. Teknolojinin geliştiği ve internet üzerinden pek çok alanda erişebilmenin daha kolay hale geldiği bu süreçte arada mesafeler olsa bile kargo takibi yapılabilmektedir. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmek de detaylı bilgileri alabilmek için kargokar gönderi takip sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden ulaşılabilecek bilgiler şunlardır:

 • Kargonun nerede olduğu
 • Kargonun hangi saat ve günde çıkış yaptığı
 • Kargonun hangi şubeden çıkış yaptığı
 • Kargonun şu anda hangi şubede ve hangi ilde olduğu
 • Kargonun teslim edilme zamanı detaylı olarak görülebilmektedir.

Bunun yanı sıra gönderecek kişi ve alıcı kişiye daha geri bilgilerde şifreli bir şekilde kargo takip bilgileri arasında görülebilmektedir. kargokar kargom nerede konusunun takibini yapabilmek için firma tarafından bireyler için oluşturulmuş bir barkod bulunur. Bu kargo takip numarası olarak adlandırılır. Gönderinin sorgulanabilmesi için bu numaranın muhakkak ki saklanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kargo takip numarası unutulduğunda veya not alınmadığında kargo şubesi aranarak konu hakkında detaylı bilgi alınabilir.


karGOkar gönderiniz hakkında bilgi almak için burayı tıklayınız…

kargokar Gönderi Sorgulama

Aracı bir kişi olmadan ve müşteri hizmetlerini aramaya gerek duymadan karGOkar online takip numarası ile site üzerindeki gerekli alana gönderi numarasını yazarak sorgulatmak yeterli olacaktır. Giriş yapıldığında site içerisinde barkod no giriniz yazan bir alanla karşılaşılır. Bu alana verilmiş olan barkod numarası girilir. Genellikle barkod numarası internet üzerinden yapılan alışverişlerde oluşturulan ürün detayları kısmında veya kargoyu teslim ederken şubede telefon numaranıza veya e-posta adresinize gönderilmektedir.

Barkod no yazan kasım’a gönderi kodu girildikten sonra sorgula seçeneğini aktifleştirmek gerekiyor. Bir sonraki sayfada gönderilecek kargoya dair bütün bilgiler görülebilmektedir. Yapılan sorgulatma sırasında bazen bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olduğunu fark edilebilir. Böyle bir durumda muhakkak ki firma ile iletişime geçmek önemlidir. Kargo takip yapabilmek için oluşturulan kargo koduna dair yaşanan herhangi bir problemde müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

kargokar_logo karGOkar Kargo Takip - Gönderi Sorgulama
kargokar logo

kargokar İletişim

Kargo şubesinin çağrı merkezi numaraları aracılığı ile argo takibine dair her türlü hizmeti alabilmek mümkündür. Müşteri hizmeti numaraları aracılığı ile ulaşılabilecek şube üzerinden kargonun durumuna dair detaylı bilgi alınabilir. Anlık olarak kargonun bulunduğu şube veya il hakkında, karGOkar kargo ne zaman gelir bilgi sahibi olabilmekte mümkündür. Kargo şubesine ait iletişim kanalı üzerinden gönderinin nerede olduğu sorgulanabilir. Aktif olarak oluşturulmuş gönderiye dair teslim edileceği adres ve kişinin bilgilerine ulaşılabilir. Teslimatın genel süresi, hangi ilde olduğu ve şubenin hangi çıkış biriminde olduğuna dair bilgiyi de yine bu kanal üzerinden öğrenebilir.

 • kargokar Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 410
 • kargokar Email Adresi: info@kargokar.com

Yukarıda belirtilen kargokar şirketine ait olan müşteri hizmeti numarası aracılığı ile hızlı bir şekilde gönderi takibinin yapabilmek mümkündür. Detaylı bir şekilde karGOkar kargo teslim tarihi takibi yapabilmek için iletişim kanalları üzerinden irtibata geçmek yeterlidir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile bulunulan ile ait en yakın kargokar kargo şubesine ait bilgi alınabilir.

kargokar Müşteri Hizmetleri

Kargonun şu anda nerede olduğu, teslim edilip edilmediğini ve kime teslim edildiğine dair detaylı teslimat bilgisini ve teslim edilmesi süresini görebilmek mümkündür. Bazı durumlarda aktif olarak hizmet alınan kargo şubesine ait görüş, öneri veya şikayette bulunma durumu söz konusu olabilir. İrtibata geçilebilecek ve bilgi alınabilecek iletişim hattı ile sorgulama yapabilirsiniz. Kargo takip firmasına ait olan iletişim kanalı aracılığı ile bulunulan adrese kurye talebinde bulunabilmek mümkündür. Ürünlerin kargolanma sürecinde yaşanan herhangi bir problemde, karGOkar takip numarası öğrenme veya ürünün kargoda iken yaşadığı herhangi bir problemde size kaynaklık sunacak iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcisine ulaşabilmeniz mümkündür.

kargokar Kargo Teslim Süresi

kargokar kargo, teslim süresini diğer tüm kargo firmaları gibi 2 gün olarak tutmaktadır. Eğer kargonuz geciktiyse ve bunun sebebini merak ediyorsanız, öncelikle adınıza gerçekten bir kargo olup olmadığını kontrol etmek için müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir. Çünkü çoğu dolandırıcılık olaylarında, kargo bekleyen kişiler gerçekten tarafına gönderilen bir kargo olup olmadığını bilmeden, kargom neden ulaşmadı diyerek merak içinde beklemektedir. Tarafınıza gerçekten gönderilen bir kargo mevcutsa, müşteri hizmetlerine kargonun son durumunu arayarak sorabilirsiniz.

Eğer alışveriş sitelerinin büyük indirim kampanyaları yaptığı bir dönemde bir kargo bekliyorsanız, kargonuzun gecikme sebebini kesinlikle bunlara bağlayabilirsiniz. Çünkü alışveriş siteleri kampanya yaptığında, milyonlarca insan aynı anda sipariş verir ve kargo firmalarına inanılmaz bir yük biner. Kargo firmaları siparişleri yetiştirmek için ek mesai düzenler, yine de bazı gecikmeler mutlaka yaşanır. Tahminlerin üzerinde bir bekleme sonrası hala kargonuz ulaşmadıysa, aşağıda vermiş olduğumuz kargokar müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu sorabilir, son durumu öğrenebilirsiniz.

kargokar Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 410

kargokar Çalışma Saatleri

kargokar kargo aracılığı ile bulunulan bölgeden farklı ilçe veya illere kargo gönderim talebinde bulunulabilir. Türkiye genelinde farklı illere ulaşım hizmeti sunan kargo ile belirlenmiş çalışma saatleri arasında iletişime geçilebilir. Hafta içi ve hafta sonu belirli saatlerde hizmet alınabilmesi imkan tanıyan kargokar kargo müşterilerini memnun edebilmek adına aktif çalışma saatlerinde hizmet sunmaya devam ediyor. Kargo şubeleri bulunan farklı illerde hafta içi her gün pazartesi gününden itibaren cuma gününe kadar 09.00 ile 18.00 arasında hizmet alabilmek mümkündür. Kargoların hizmet politikası gereği pazar günleri tatil olarak kabul edilmektedir. Mesai dışı saatler arasında iletişim kurabilmek veya kargo faaliyeti gerçekleştirmek mümkün değildir. Hafta sonu yalnızca cumartesi günü sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Aktif çalışma saatleri arasında kargo merkezi aranabilir, kargoya dair genel bilgilendirme ve sorgulama yapılabilir. Şubeler ziyaret edilerek kargonun taşınması veya gönderimi hakkında işlem yapılabilir. Kargoların aktif olarak mesai yaptıkları çalışma saati içerisinde dağıtım yapılabilmektedir. Kargonun gönderi takip kısmında belirtilen varış biriminde bulunması ancak varış biriminden çıkışını yapamadan haftasonuna girilmiş olmasından kaynaklı olarak mesai saati dışındaki sürede güncel olarak var olan şubede bekletilmesi sözkonusudur. Burada herhangi bir hareketlenme gözlenmez.

Pazartesi günü itibariyle yeniden sabah saatlerinde başlayan mesai saati itibariyle kargo hareketliliği gözlemlenebilir. Dağıtıma çıkmış olan kargonun mesai saatleri içerisinde bulunan alana teslim edilmesi teslimata çıkan şubeden şubeye göre değişebilmektedir. Ürünün şubeden teslim alınması durumunda daha hızlı erişim sağlayabilmek mümkün hale gelecektir. Kapıdan teslim sürecinde kargo firmasının dağıtım hızına göre belirlenen gün içerisinde mesai saatleri arasında teslimi gerçekleşir.

kargokar Ücreti Hesaplama

Kargo şubesini kullanarak gönderimi yapılacak olan ürünün ücretlendirilmesi hakkında bilgi sahibi olunabilir. Gönderimi yapılacak olan ürünün ağırlığı, genel uzunluğu, sahip olduğu hacmi göz önünde bulundurularak genel bir fiyatlamadan söz edilebilir. Kargonun ne kadar tutacağına daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için listede sunulmuş rakamları göz atabilirsiniz. Farklı durumlardan kaynaklı olarak kargo fiyatlarında değişim yaşanabilir. Bu bulunulan ildeki şube sayısı, gönderimi yapılan ürünün şubesine olan uzaklığı, iller arasındaki mesafe de göz önünde bulundurularak değişim gösterebilmektedir. karGOkar kargo hesaplama ücretleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için liste üzerindeki fiyatları göz atabilir veya şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın paketi teslim etme aşaması öncesinde çalışanlar aracılığı ile gönderim ücretine dair bilgilendirme sunması söz konusudur. Net bir fiyat elde edebilmek için kargonun şubesini ziyaret ederek çalışanlardan yardım alınabilir. Şubeye gitmeden kolaylıkla karGOkar ücretleri ağırlık üzerinden fiyat oranlaması alabilmek için de liste fiyatlarına göz atabilir ve öğrenebilirsiniz. Kargonun gönderimi aşamasında ücretlendirmelerin geneli ulaşımda kullanılan araç sayısı ile birlikte kargo’nun gönderime çıkmadan önce kapladığı alan ağırlığı uzunluğu ve hacmi ile ilgili bir ölçüm yapılması üzerinden belirlenir.

Kargo fiyatları her geçen yıl değişmekte ve firmalar farklı fiyatlandırmalar üzerinden kargolama hizmeti sunmaktadır. Kargo üzerinde oluşan ücretlendirme gönderici tarafından veya alıcı tarafından ödenebilmektedir. Süreçte gönderim türünü belirlemek gönderimi yapan kişi tarafından ayarlanabilmektedir. Kargo gönderim sürecin işleyişine dair daha detaylı bilgi almak gönderimde sunulan hizmetin ücretlendirmesi üzerine fikir sahibi olabilmek için ücretlendirmeler üzerine oluşturulmuş tabloya göz gezdirebilirsiniz. Mevcut kilogram üzerinden fiyatlar şu şekildedir;

 • 1 Kg 34-55 TL
 • 2 Kg 45-70 TL
 • 3 Kg 60-100 TL
 • 4 Kg 75-130 TL
 • 5 Kg 90-160 TL
 • 6 Kg 100-180 TL
 • 7 Kg 110-200 TL
karGOkar Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

karGOkar Müşteri Hizmeti Numarası 444 0 410’dır.

karGOkar Adresi Nedir?

Yakacık, 1/A 3885. Cad, 06105 Yenimahalle/Ankara