Kargoist kargo takip için kargonuzun sizlere göndermiş olduğu bir kargo takip numarasına sahip olmanız gerekiyor. Kargoist kargo takip numaranızı sayfa üzerinde yer alan “Barkod No Giriniz” kısmına yazabilir ve “Sorgula” seçeneği ile kargonuza ait güncel bilgileri görebilirsiniz. Kargoist kargo takip numarası genel olarak kargo işleme alındığı anda kayıtlı telefon numaranıza veya kayıtlı bir e-posta adresinize iletilir.

Ancak Kargoist kargo takip numarası tarafınıza bu yollar yardımı ile iletilmezse, Kargoist şubesini arayarak yeni bir kargo takip numarası talep edebilirsiniz. Şubemizi aradığınızda kargonuzu doğrulayabilmemiz için kargo sahibi ve alıcı hakkında birtakım bilgiler sorulur.

KARGOİST Müşteri Hizmetleri – 0850 477 34 74

Kargoist Kargom Nerede?

Kargoist, yurt içinde oldukça hızlı bir kargo modelidir. Paketleriniz yaklaşık olarak 24 saat içerisinde şubeye teslim edilir ve dağıtım için kuryelere verilir. Bu süreç İstanbul gibi Türkiye’nin lokomatif şehirlerinde daha da kısa sürebilmektedir. Dilerseniz bu şehirleri ve kargoist şube numaralarını sizlere aktaralım.

Kargoist Kargo Sorgulama

Kargoist Kargo Şube ve Numaraları

 • Adana Şube: 05523230374
 • Ankara Çankaya Şube: 03124734009
 • Ankara Etimesgut Şube: 03125037024
 • Antalya Şube: 05524430478
 • Bursa Şube: 02245030178
 • Gaziantep Şube: 05318862142
 • İstanbul Kadıköy Şube: 05367767148
 • İstanbul Kağıthane Şube: 05333825750
 • İstanbul Kartal Şube: 05301741900
 • İstanbul Esenyurt Şube: 05318862141
 • İstanbul Ümraniye Şube: 05367767148
 • İstanbul Bayrampaşa Şube: 05367767174 / 08504773474
 • İzmir Şube: 05383936443
 • Kayseri Şube: 05550933802 / 03522224000
 • Kocaeli İzmit Şube: 05378833791
 • Kocaeli Çayırova Şube: 05333826382
 • Konya Şube: 05524470478
 • Malatya Şube: 05368208144
 • Mersin Şube: 05323420168
 • Sakarya Şube: 05333826382
 • Saldovägen Branch: +4608200991
 • Çorlu Şube: 05436514025

Kargoist Kargo Fiyatları

Kargoist kargo fiyatları paketinizin ağırlığına ve hacmine göre değişim gösterebilmektedir. Örneğin Kargoist şehir için evrak ve belge taşımacılığı ortalama 11₺’dir. Yaklaşık olarak 600 km uzaklığına kadar 16₺’den daha düşük bir fiyata belge ve dosyalarınızın gönderimini ve teslimatını sağlamaktadır. Ancak daha büyük paketlerde fiyatlar değişim göstermektedir.

1 kg ile 2 kg arasında olan kargonuz, şehir içi taşımacılığında 19₺, 600 km kadar çevrede 28₺’ye kadar çıkabilmektedir. Daha yüksek ağırlık ve hacim kaplayan (ortalama 30 kg – 60 kg) paketleriniz içinse şehir içi 60₺, 600 km mesafeye kadar ise 100₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Kargoist Çalışma Saatleri

Kargo gönderimi yapacaksanız kargoist çalışma saatlerini bilmenizde fayda var. Kargoist çalışma saatleri:

 • Hafta içi saat 16:30’a kadar verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.
 • Cuma 16:30’dan sonra ve Cumartesi 16:30’a kadar verilen siparişler pazartesi günü teslim edilecektir.
 • Cumartesi ve Pazar 16:30’dan sonra verilen siparişler Salı günü kargoya verilir.
 • Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

Türkiye sınırları içinde iseniz kargonuz en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşacaktır. Bu süre kurulum ve lojistik firmamızın bölgeye ulaşımına göre değişiklik gösterebilir.

Kargoist Kargo Hakkında

Kargoist firmasının sahibi İshak Temel “Bugün e-ticaretin gelişmesiyle birlikte lojistik ve nakliye şirketlerinin iş hacmi önemli ölçüde arttı; Geçmişte rekabette kaybeden şirketlerin 2020’de ivme kazandığını söyleyen Bakan işin onları diğer nakliye şirketlerinden farklı kılan yönlerini mağazalar hizmetler ve daha fazlası şeklinde vurguladı. Hızlı servis ve yüksek kalite. Kargoist olarak insan faktörlerini ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak sağlıklı büyümeyi hedeflediklerini söyledi.

Kargoist Kargo Kargomu Ne Zaman Teslim Eder?

Kargoist Kargo, diğer kargo firmaları gibi kargonuzu 2 gün içinde teslim eder. Bazı gecikme durumları yaşanabilir. Bunun sebebi, alışveriş siteleri bazı dönemlerde ciddi indirim kampanyaları düzenleyerek milyonlarca insanın aynı anda alışveriş yapmasını sağlar. Böyle durumlarda kargo firmalarına aşırı bir yük oluşur. Eğer bu dönemde sizde bir kargo bekliyorsanız, kargonuz geç ulaşabilir. Her zaman böyle bir gecikme yaşanmayabilir. Bazen kargonuzu dağıtımda görebilirsiniz ancak günlerdir hala size ulaşmamış olabilir. Bunun sebebi, kargonuz dağıtımdadır ancak bir çok kargo dağıtımda olduğu için, eğer mesai saati biterse, maalesef o gün kargonuz yine size teslim edilmez ve bir sonraki gün tekrardan dağıtıma çıkarılmak üzere şubeye götürülür.

Kargoist Kargo Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe sunduğu nitelikli hizmetler ile tercih edilen Kargoist hızlı ve kaliteli taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Hizmet zincirinin güçlü yönlerinden iri çevrimiçi fiyat teklifi ve aynı gün teslimat hizmetidir. Bunun için firmaya e-posta gönderebilir ve satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat ile alıcınıza aynı gün teslimat yapabilirsiniz. Böylece aynı gün teslimat imkânları ile müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Kargoist kargo hizmet portföyünü genişletmek için diğer büyükşehirleri de hizmet ağına eklemeyi planlıyor.

Mobil şube hizmeti de veren firma gönderilerinizin kendi operasyon noktanızdan kolayca ulaşmasını sağlıyor. Dilerseniz çağrı kurye servisi ile iş yerinizde veya evinizde kuryeyi arayabilirsiniz. Bu sayede gönderilerinizi adresinizden gönderecek ve zamandan tasarruf edeceksiniz. Şirket ayrıca trafiğe uygun olmayan bölgelere iade dağıtım hizmetleri ve motorlu dağıtım hizmetleri vermektedir.

Kargoist-Kargo-Takip-1024x576 Kargoist Kargo Takip - Gönderi Sorgulama
Kargoist Kargo Takip

Kargoist Kargoda Ağırlık ve Boyut Sınırlamaları

Kargoist kargo göz ardı edilmemesi gereken ağırlık ve boyut kısıtlamalarına sahiptir. 68 kg’ye kadar olan herhangi bir paketi gönderme imkânı sunan Kargoist aynı varış noktasına birden fazla gönderide sınırsız ağırlıktaki ürünleri gönderme imkânı da sunuyor. Her paket boyutu 27 cm uzunluk veya 330 cm uzunluk ve çevre ile birleştirilebilir. Bu ağırlık ve hacmi aşan mallar hava yolu ile sevk edilir.

Kargoist Güvenlik Prosedürleri

Alıcılarımıza hızlı, güvenli ve zamanında teslimatlar sunmamızdaki en önemli faktör, insandır. İşinize ne kadar teknoloji koyarsanız koyun işin sonunda müşteri memnuniyetini sağlamada en önemli faktörün işini seven eğitimli insanlar olduğunu düşünüyoruz. Tabii ki burada teknolojinin de rolü var.

Örneğin; Araç takip cihazlarımız ile ürün teslimatlarını takip ediyoruz. Müşterilerine de bu güvenle adresinize geldiğimizi söylüyor, sizi arıyor ve özel olarak ilgileniyoruz. Ancak bu işin bir de güvenli tarafı olduğunu söylememiz gerekir. Kargo şirketimiz çoğu zaman müşterilerine pahalı olabilen ve manevi değeri yüksek ürünler teslim edebiliyor. Cep telefonları, televizyonlar ve altın gibi ürünlerin güvenliğini sağlamak için, güvenilir ve teknolojiden yararlanan insanlarla çalışmak çok önemlidir. Mağaza içi hizmet sunduğumuz ve 24 saat içinde teslim ettiğimiz için bu işi daha hızlı kontrol edebiliyoruz. Kargo şirketimizi tercih etmenizde sizlere olan faydalarını sıralamamız gerekirse;

 • 24 Saat içerisinde kargo
 • Hızlı ve güvenilir teslimat
 • Anlık kargo takip sistemi
 • Yüksek sayıda şubesi
 • Geniş dağıtım ağı
 • İade koşulları
 • Adresten kargo alımı
 • Ekonomik gönderim ücretleri

Gibi birçok özelliği sizlere sıralayabiliriz. Bu nedenle kargonuzun güvenliğini sağlamak ve zaman konusunda daha hassas bir tercih yapabilmek için Kargoist kargo şirketimizi seçebilirsiniz. Ayrıca daha fazla kargo takibi yapabilmek için web sitemizde yer alan “Kargo Takibi” sayfamıza göz atabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kargoya ait kargo takibi yapabilir, kargonuz hakkında anlık olarak güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Kargoist Gönderi Sorgulama

Herhangi bir yere gönderilen kargonuzu, online olarak takip edip, nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu son derece kolay bir işlemdir. Sadece birkaç bilginin olması gerekir. Böylelikle o an kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Peki ya, kargo sorgulama nasıl yapılır:

 • Barkod numarası ve gönderi numarası mutlaka olmalıdır.
 • Online olarak bu takip numarası ve barkod numarasını web sitesine giriş yaparak, görebilirsiniz. Kargoist kargo sorgulaması için, gönderi takibi sekmesine girmeniz gerekir.
 • İnternet sayfasından bu sekmeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Paket sayısı fark etmez. Hepsinin ayrı ayrı kontrolünü yapabilirsiniz.

Kargoist Kargo Ücreti Hesaplama

Kargoist kargo ücret hesaplama oldukça basittir. Kargonun nereye gideceği ve paket ağırlığına göre, ücret hesaplanması yapılır. Ayrıca kargonun hacmi de çok önemlidir. Kargoist ile kargo ücreti hesaplayıp, daha sonra gönderim yapılması daha uygun olur. İnternetten hesaplama araçları ile kolay bir şekilde, kargo ücretini hesaplayabilirsiniz. Gerekli bilgilerin girilmesi şarttır. Herhangi bir şehir ya da ülke ismi girmekte çok önemlidir. Kargonun ağırlığına göre, kargo ücreti yükselir. Ülke uzaklığı ve ülkeye uçuş sayısı da çok önemlidir. Eğer çok uzak ve uçuşun az olduğu bir ülke ise kargonun ücreti çok yüksek olabilir.

Kargom Hasarlı Teslim Edildi Ne Yapmalıyım?

İnternetten yapılan alışverişlerde bazen istenmeyen durumlar yaşanabiliyor. Teslim alınan ürün bazen hasarlı olmakla birlikte farklı ürünlerin de teslim edilmesi gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya gelmemek için, teslim alan kişi kargosunu açarak yanlış veya eksik bir ürün olup olmadığını kontrol etmesi verimli olur. Fakat kargo görevlileri tarafından süre verilmediğinden, ürün görevli gittikten sonra kontrol ediliyor. Bu gibi durumlarda kargo şirketi haksız olmasından dolayı, uzaktan alış veriş işlemlerinde farklı veya kırık bir ürün ile karşılaşmış ise firma ile ilgili muhattabın bulunması durumunda Tüketiciler Birliğinin bilgilerine dayanarak zararı kargo şirketinden tahsil edebilir.

Kargoist Kargo Teslim Tarihi

Kargoist kargo teslim tarihlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Online internet sitesinde online olarak teklif alma fırsatı sunar. Ayrıca firmaya ait olan mail adresine iletişim bilgilerinizi göndererek, satış yetkilisi olan kişilerden sizin için Uygun teslim tarihlerini alabilirsiniz. Aynı gün teslim seçeneği de bulunur. Kurye aracılığıyla güvenilir ve hızlı bir hizmet verilir. Şehiriçi teslimat aynı gün içinde yapılırken, şehir dışı teslimat birkaç gün içinde değişiklik gösterebilir.

Kargoist Gönderi Takip

Kargoist gönderi takip imkanı sağlar. Gönderi numaranız ile kargonuzun nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz, anlık olarak nerede olduğunu görebilirsiniz. Kargoist müşteri memnuniyetine önem verir ve kaliteli hizmet sağlar. Gönderi takip numarası olmadan, kargonuzu takip etmeniz mümkün değildir.

Kargoist Kargo Online Takip

Kargoist kargo ile bütün kargolarınızı aynı anda online olarak takip edebilirsiniz. İnternet sitesinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında telefon ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kargonuzun bir ya da birkaç tane olması farketmez. Hepsinin ayrı bir gönderi numarası bulunur. Her paketiniz için verilen gönderi numarasını girdikten sonra, çıkan ekranda kargonun nerede olduğu ve size ne zaman teslim edileceği gibi bilgiler yer alır. Siz de kaliteli hizmet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kargoist sektörde öne çıkan firmalardan biridir.

Kargoist Adres : İkitelli OSB Mh. Giyim Sanatkarları 1/A Blok Sk. Giyim Sanatkarları Ticaret Merkezi 1/A Blok No:1/A Blok İç Kapı No: 411 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

Web : www.kargoist.com

Kargoist Müşteri Hizmetleri Telefonu Kaçtır?

Kargoist müşteri hizmetleri numarası 0850 477 34 74’dır.

Kargoist Adresi Nedir?

Kargoist adresi İkitelli OSB Mh. Giyim Sanatkarları 1/A Blok Sk. Giyim Sanatkarları Ticaret Merkezi 1/A Blok No:1/A Blok İç Kapı No: 411 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL’dur.