horoz_lojistik_logo Horoz Lojistik Kargo Takip - Gönderi Sorgulama

Horoz Lojistik Mehmet Emin Horoz tarafından Gaziantep’te kuruldu. Horoz Lojistik ülkemizin ilk lojistik firmasıdır. 1942 yılında Gaziantep’te faaliyete başlayan firma bugün tüm dünyaya hizmet veren ve altı yüz noktada bulunan önemli bir işletme haline gelmiştir.

Horoz Lojistik Kargo Sorgulama

Horoz lojistik gönderini takibini yapabilmeniz için gönderi takip numarasına ihtiyacınız vardır. Aşağıdaki alandan gönderinizle ilgili son durumu öğrenebileceğiniz sayfayı görüntüleyebilirsiniz. Horoz Lojistik kargo numarası rakamlardan oluşur ve on dört hanelidir.

Horoz Cüzdan Nedir?

Horoz Kargo ile çalışan müşterilerine Horoz Cüzdan ile ön ödeme yapılması halinde Horoz Kargo şirketine ait hizmetlerin kullanılmasını sağlayan kurumsal bir yazılımdır. Ürünlerin teslim alınmasından başlayarak, bayiden itibaren nihai tüketiciye kadar olan tüm sevk işlemlerinin uygun maliyetle, daha hızla bir hale getirilmesidir. Müşterilerini avantajlı hale getirir.

Horoz Cüzdan, IT alt yapısını kullanarak çalışan teknoloji ile müşterilerine tüm sistemler ile entegre edilmiş bir şekilde çalışan hizmet ağını sunar. Müşteriler için hazırlanmış olan paketleri satın alarak 81 ile gönderim yaparak kredi kartı ve taksitli ödeme avantajlarına da müşterilerine sunar.

Horoz Cüzdan üyesi olmak isteyenler Horoz Lojistik ile işbirliği yapmak için ilgili formu eksiksiz olarak doldurması gerekir. Kısa sürede aboneliğiniz başlatılır.

Horoz Lojistik Kargo Sorgulama Alanı


Horoz Lojistik Kargom Nerede?

Horoz Lojistik gönderi takip numaranız yoksa kargonuzun son durumunu öğrenmek biraz daha zahmetli olacaktır. Gönderi takip numaranızı, kargonuzu size gönderen firma veya kişiden öğrenebilirsiniz. Alternatif olarak ise müşteri hizmetlerini arayarak, takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Müşteri sipariş numaranız varsa ilgili sayfadan gönderinizin son durumunu görebilirsiniz. Bu işlem için gönderi no ve alıcı bilgilerini gireniz gerekir.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik müşteri hizmetlerine 0 850 202 33 50 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Horoz lojistik müşteri hizmetleri numarası 0 850 202 33 50 üzerinden ulaşılabilmektedir.