HepsiJET firması 2016 yılının başında kurulmuş, gün geçtikçe gelişerek hizmet ağını arttırmıştır. Bugün 35 ilde hizmet sağlayan kargo şirketi, 2000’e yakın taşıyıcısı ile kargo paketlerini sahiplerine ulaştırmaktadır.Hepsiburada, Morhipo, DeFacto, Eczacıbaşı, Decathlon, Lc Waikiki, Kahve Dünyası, Beymen gibi her birisi ülke çapında meşhur onbirden fazla iş ortağına sahip olan HepsiJET, bütün bu şirketlerden yaptığınız alışverişler sonrası paketlerinizi sizlere ulaştırmaktadır. En kısa sürede teslimat ve en kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam eden firma, gün geçtikçe daha fazla noktada, daha fazla dağıtıcı ile hizmet vermektedir.

HepsiJET Gönderi Sorgulama Nasıl Yapılır?

1) HepsiJET Takip Numarası İle

hepsijet_logo-300x64 HepsiJET Kargo Takip ve Sorgulama

HepsiJET gönderi takip işlemleri internet üzerinden kolayca yapılabiliyor. Bunun için HepsiJET gönderi takibi sisteminde şu adımları takip etmeniz yeterlidir: Gönderi takip numaranızı girmelisiniz. Ardından da ekrandaki beş basamaklı doğrulama kodunu girmelisiniz. Son olarak da Gönderiyi Sorgula sekmesine tıklamalısınız. Kargo şirketinin iş ortaklarının herhangi birisinin sitesinden yaptığınız alışverişler kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bir kargo takip numarası tanımlanır. Mesaj ya da mail olarak HepsiJET takip no size gönderilir. 111 1111 1111 1 şablonuna uygun olarak tarafınıza gönderilen numarayı kargo şirketinin sistemine girmeniz ve sonrasında da doğrulama kodunu girip sorgulamanız yeterlidir.

2) hepsiburada.com Üzerinden

Hepsiburada.com üzerinden verdiğiniz ve HepsiJET ile adresinize teslim edilecek ürünleri web sitesi üzerinden de kolayca takip edebilirsiniz.

Bunun için hepsiburada.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

hepsiJET_kargotakip_menu1 HepsiJET Kargo Takip ve Sorgulama
hepsiJET_kargotakip_menu2 HepsiJET Kargo Takip ve Sorgulama

HepsiJET kargom nerede? sorusunun cevabı için Siparişlerim menüsünü seçin.

Detayları görmek için çıkan listeden ürünü seçin. 

Açılan yeni bölümden Kargo Takip linkini seçin.

hepsiJET_kargotakip HepsiJET Kargo Takip ve Sorgulama

3) Müşteri Hizmetleri Üzerinden

HepsiJET kargo sorgulama için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. 0 850 558 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya 0549 558 03 03 numaralı whatsup bilgi hattından paketiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hepsijet Kargo İletişim

Hepsijet kargo iletişim için 0850 558 03 33 telefon numarasını arayarak, kargonuzun durumu hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Bu numara üzerinden kargo teslim gününüzü değiştirme şansınız bile bulunmaktadır. Eğer bu çağrı numarası üzerinden herhangi bir çözüm alamıyorsanız twitter üzerinden hepsijet’ in resmi hesabına bir mesaj gönderebilirsiniz.

Kargonuzun durumu harici, kargo firmasıyla bir sorun yaşadıysanız, öncelikli olarak yukarda belirtmiş olduğumuz telefon numarası ve twitter hesabını tercih etmenizi öneririz. Hala bir çözüm bulamadıysanız, çok yaygın olan ve insanların genelde şikayetlerini dile getirdiği şikayet sitelerinden bir talep açabilirsiniz.

Hepsijet Ücretlendirme ve Teslim Süresi

Kargo ücretlerinden belirlenmiş bir standart fiyat liste tarifesi bulunmaz. Kargo ücretlerinde fiyatlandırma gönderinin ağırlığı ve genişliğine göre değişir. Genelde tüm kargo şirketlerinde uygulanan fiyat tarifesi birbirine yakındır. Hacmi en küçük ve ne hafif olan kargo gönderileri için belirlenmiş olan ücret 10 TL ile 12 TL arasında değişebilmektedir.

Teslimat süreside ise temel teşkil eden mesafelere göre teslim süreleri belirlenir. 0 ile 600 km mesafede bulunan ulaşım yerine kargo gönderileri 1 günde teslim edilirken, bu mesafeden daha uzak mesafeler için teslimat süresi 2 gün olarak belirlenmiştir. Bu mesafeler Hepsijet için geçerli olmayıp tüm kargo şirketleri için geçerli olan süredir.

HepsiJET Kargo Çalışma Saatleri

HepsiJET kargo takip no tarafınıza e-posta, SMS olarak gönderilebileceği gibi alışveriş yaptığınız uygulamanın siparişlerin kısmında da görülebilir. Örneğin Hepsiburada’dan alışveriş yaptığınızda ve siparişiniz kargoya verildiğinde Siparişlerim, Kargo Takibi kısmında hem takip numaranızı görebilir hem de paketinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.Takip numaranızla sorgulama yaptığınızda dağıtım merkezinin telefon numarasını da görebilir, dilerseniz burayı arayarak da bilgi alabilirsiniz. Yine Kargo Hareketleri alanından adım adım kargonuzun hangi noktalardan geçtiğini, işlem saatlerini ve tahmini teslim zamanını öğrenebilirsiniz. Pazar günleri kapalı olan şirket, hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri, cumartesi 08:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kimi zaman yoğunluğa göre çalışma saatleri değişebilmektedir.

 

HepsiJET Cumartesi Günü Çalışıyor mu?

HepsiJET kargo firması pazar hariç haftanın altı günü teslimat yapmaktadır.