Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipYurtiçi Kargo TakipSürat Kargo TakipUPS Kargo Takip

Hepsiburada Kargo Ücreti Hesaplama

hepsiburada-kargo-ucreti-hesaplama-1024x576 Hepsiburada Kargo Ücreti Hesaplama Kargo Şubeleri Hepsiburada Kargo Ücreti Hesaplama

Hepsiburada Kargo Ücreti Hesaplama

Hepsiburada kargo ücreti hesaplama nasıl yapılır sorusu son zamanların en çok merak edilen sorusu haline geldi. Hepsiburada kargo hesaplama işlemi genellikle göndermek istediğiniz ürününe, göndereceğiniz yere göre veya satın alacağınız ürüne göre değişim gösterebilmektedir. Hepsiburada kargo ücretiniz, paketinizin ağırlığına göre 8 ila 51 TL aralığında değişmektedir. Tabii ki Hepsiburada, sadece tek bir firmaya bağlı kalmayıp birçok kargo şirketi ile birlikte çalışmaktadır.

Hepsiburada.com’un çalıştığı kargo şirketlerini, kendi ürününüzü hangi kargo şirketleri tarafından size gönderileceğini bilmeniz için sıralayalım;

 • HepsiJet
 • Aras Kargo
 • PTT Kargo
 • MNG Kargo
 • Sürat Kargo
 • Yurtiçi Kargo
 • UPS, Horoz Lojistik
 • CEVA Lojistik
 • Borusan Lojistik

Şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir. Dilediğiniz kargo şirketi ile kargonuzun güvenle evinize kadar gelmesini talep edebilirsiniz.

Hepsiburada Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Hepsiburada.com online alışveriş platformu üzerinden alacağınız ürünlerin nasıl fiyatlar ile sizlere ulaşacağını bilmiyorsanız, sizlere kısa ve öz bir şekilde anlatalım. Hepsiburada kargo ücreti gönderimi yapılacak olan ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Gönderimi yapılacak ürün 30 TL’nin altında bir fiyatsa HepsiJet ve Sürat Kargo gibi şirketler tarafından standart 4,99 TL kargo ücreti eklenir.
 • Eğer gönderimi yapılacak ürün 30 TL ve üzeri bir fiyata sahipse ürünün ağırlığı, kapladığı alan gibi niceliklere dikkat edilerek fiyat sunulur.

İşte bu kadar basit! Tabii ki gönderimi yapılacak ürünün farklı kargo şirketleri tarafından yapılması, kargo fiyatınız üzerinde oynamalara neden olabilir.

Hepsiburada Bedava Kargo Nasıl Olur?

Hepsiburada.com üzerinden yapacağınız ürünlerin fiyatı da kargonuzun ücretsiz olmasını sağlayabilir. Hepsiburada ile anlaşmalı olan kargo şirketleri belirli bir fiyat aralığının üstüne çıkıldığı zaman sizlere bedava kargo imkânı sunmaktadır. Peki hepsiburada bedava kargo nasıl olur?

Gönderimi yapılacak ürün veya ürünlerin fiyatı 50 TL’yi geçmişse müşteri herhangi bir kargo ücreti ödemez. Ancak bu fiyat bazı kargo firmalarında 75 TL ve üzeri olarak kabul edilmektedir. Bu sayede hepsiburada.com online alışveriş platformundan aldığınız tüm ürünleri ücretsiz kargo ile alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi size getiren kargonun kargo takip numarasını öğrenmek için ilgili makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

FAQ

Gönderimi yapılacak ürün 30 TL’nin altında bir fiyatsa HepsiJet ve Sürat Kargo gibi şirketler tarafından standart 4,99 TL kargo ücreti eklenir.

Gönderimi yapılacak ürün veya ürünlerin fiyatı 50 TL’yi geçmişse müşteri herhangi bir kargo ücreti ödemez.