Gitti Gidiyor kargo takip sayfasından kişilerin kargolarını takip etmeleri mümkün olabilmektedir. Online alışveriş mağazası üzerinden kargonuzun nerede olduğunu takip etmek isterseniz tek yapmanız gereken platformun kargo bölümünü takip etmektir. Siparişlerim bölümünden de takibini yapabileceğiniz kargonuz farklı kargo şirketleri aracılığı ile sizlere ulaşılmaktadır. Çünkü Gitti Gidiyor sitesi diğer siteler gibi farklı kargo firmaları ile çalışan bir online mağazadır. Gitti Gidiyor kargo takip işlemini şu şekilde yapabilmeniz mümkün olmaktadır:

 • İlk olarak Gitti Gidiyor sitesine girmelisiniz.

 • Sitede bir üyelik açmanız gerekiyor.

 • Üyelik işlemini açtıktan sonra ‘Siparişlerim’ kısmına girmelisiniz.

 • Buradan da ‘Durum’ kısmına tıklamalısınız.

Bu işlemler sonrasında kargo takibini rahatlıkla yapabilme imkanı elde edebilirsiniz. Kargo takibini kısa sürede yapabilmek için en pratik yol siparişlerim kategorisinden bilgi edinmektir.

Gitti-Gidiyor-Kargo-Takip-1024x576 Gitti Gidiyor Kargo Takip

Gitti Gidiyor kargo takip

Gitti Gidiyor İletişim

Gitti Gidiyor kargo takibi yapabilmek için platformun iletişim numaralarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıcılar müşteri hizmetlerine ulaşarak rahatlıkla bu platform üzerinden bilgi edinebilme şansına sahip olabilmektedir. Tüm kargo sorunlarınız hakkında online platformdan yanıt alabilme şansına sahipsiniz. İletişim konusunda şu bilgiler verilebilir:

 • Müşteri hizmetleri sizlere 7/24 hizmet veriyor.

 • İletişim için: 0850 252 32 29 numarasını kullanabilirsiniz.

 • Faks numarası ise +90 (216) 687 02 98 numarasını kullanabilirsiniz.

 • Ürün iadesi, kargo, iptal gibi konularda müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

İletişim numaraları ile online mağaza sizlere anlık olarak hizmet sunmaktadır.

Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri

Gitti Gidiyor kargo takip işlemleri için platformun müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Platformun müşteri hizmetleri hem canlı destek hizmeti veriyor hem de iletişim numaraları üzerinden bu hizmeti alma şansı oluyor. Gitti Gidiyor kargo takip hizmeti yanında aynı zamanda şu konularda da hizmetler alabilirsiniz:

 • Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek

 • Kargonuzu iade etmek

 • Ürün açıklaması

 • Kargonun gelme süresi

 • Ödeme koşulları

Gibi konularda da müşteri hizmetlerinden bilgi alma avantajı bulunmaktadır.

Gitti Gidiyor Telefon

Gitti Gidiyor kargo takip aşamasında online mağazanın telefon numaralarını arayarak bilgi alma imkanınız da bulunmaktadır. Gereken durumlarda faks numarasını da kullanabilirsiniz. Online olarak mağazaya mail atabilirsiniz. Eğer telefon ile ulaşarak kısa süre içerisinde bilgi almanız gerekiyor ise 0850 252 32 29 nolu hattı arayarak bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Gitti Gidiyor Kargo Ücreti

Gitti Gidiyor kargo takip sırasında kişiler için önemli bilgiler arasında kargo ücretleri de yer alıyor. Kargo ücretleri konusunda online mağaza çeşitli avantajlar sunmaktadır. Kargo şirketlere göre kargo bedelleri farklılık göstermektedir. Bu süreçte en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de kargonun seçilirken bedelinin de bilinmesidir. Bazı ürünlerde ve özel zamanlarda bedava kargo ücretleri de olabilmektedir. Online mağazada iki farklı türden kargo seçeneği bulunuyor. Alıcı öder kargosunda ürünler kapınıza geldiğinde siz ödersiniz. Bir diğerinde de satıcı tarafından karşılanan kargo ücretidir. Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışılmaktadır.

Gitti Gidiyor Kargo Bedava

Gitti Gidiyor genel olarak bedava kargo gönderileri yapan bir sitedir. Birçok mağaza ürünlerinin bedava kargo ile gönderilmesi konusunda site ile anlaşmalıdır. Böyle durumlarda kargolarınızın ücretleri satıcı mağazalar tarafından karşılanıyor. Gitti Gidiyor kargo takip aşamasında bu konuda site üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Gitti Gidiyor Kargo İade

Gitti Gidiyor kargo takip aşaması kadar kargonun iade koşulları da merak edilmektedir. Kargonun iade edilmesinde birçok önemli ayrıntı bulunuyor. İade işlemi için sipariş kodunu kargo firmasına söylemeniz gerekiyor. Sonrasında bu işlemleri başlatabilir ve aldığınız ürünü geri gönderebilirsiniz.

Gitti Gidiyor Kargo Ne Zaman Gelir

Gitti Gidiyor kargo takip aşamasında en çok merak edilen konulardan birisi de kargonun ne zaman geleceğidir. Kargo şirketinin kendi dağıtım süreleri ve ürünlerin dağıtıma hazır hale getirilme aşaması kargonun teslim süreci üzerinde etkilidir. Ancak ortalama olarak 2 ya da 3 gün içerisinde kargonuz teslim edilmektedir.

Gitti Gidiyor Kargo Ücreti Hesaplama

Gitti Gidiyor kargo ücreti hesaplama konusunda online mağaza iki farklı seçenek sunmaktadır. Genel olarak birçok mağaza kargo bedava hizmeti vermektedir. Ancak bazı firmalar kargoyu alıcıya da yükleyebilmektedir. Böyle durumlarda kargoyu kargonuz evinize ulaştığında da ödeme şansınız olmaktadır.

Gitti Gidiyor Kargo Fiyat Listesi

Gitti Gidiyor kargo fiyat listesi ile kargonuzun ne kadara gideceğini daha rahat bir şekilde görebilme imkanınız olmaktadır. Ortalama olarak 8 TL ile 35 TL arasında değişmektedir. Bu süreçte kargonuz hesaplanırken birçok önemli faktör de göz önünde bulundurulmaktadır.