Çiçeksepeti kargo takip aşamasında tüm kargolarınızın nerede olduğunu kolaylıkla sorgulama imkanı bulabilirsiniz. Kargolarınızın sorunsuz bir şekilde istenilen yere ulaşabilmesi için takip işlemlerinin aksatılmaması büyük bir önem taşımaktadır. Kargo takibi yaparken belirli bilgilerinizin mutlaka olmasına büyük bir özen göstermeniz gerekiyor. Çiçeksepeti kargo takip işlemleri için şu adımlara dikkat etmeniz gerekiyor:

 • Online alışveriş mağazasının iletişim numarasını bilmelisiniz.

 • Alışveriş sipariş kodunuzu bilmeniz gerekiyor.

 • Kargonuzun nerede olduğunu sorgulayacağınız ekrana girmelisiniz.

 • Gereken durumlarda mağazanın müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız.

Çiçeksepeti kargo takip işlemlerinde her daim profesyonel olarak sizlere bilgiler sunulmaktadır. Bu süreçte kolaylıkla bu bilgileri kullanarak kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

Ciceksepeti-Kargo-Takip-1024x576 Çiçeksepeti Kargo Takip

Çiçeksepeti Kargo Takip

Çiçeksepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçeksepeti kargo takip aşamasında müşteri hizmetlerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Bu bilgileri alabilmek için rahatlıkla müşteri hizmetlerinin genel numaralarını aramanız mümkün olmaktadır. Kargo takibi yaparken müşteri hizmetlerine vermeniz gereken birtakım bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Adınız

 • Soyadınız

 • Adresiniz

 • Sipariş kodunuz

 • Ürün içeriğiniz

 • Gereken durumlarda TC kimlik numaranız

İstenebilmektedir. Sonrasında sizlere kargonuzun nerede olduğu hakkında detaylı olarak bilgi verilmektedir. Ancak müşteri hizmetlerine ulaştığınızda sipariş kodu bilgisi en önemli bilgidir ve bu bilgiyi siparişi verdiğiniz anda sizinle paylaşıldığını bilmelisiniz.

Çiçeksepeti İletişim

Çiçeksepeti kargo takip aşamasında online mağazanın telefon numaralarına ihtiyaç duyacaksınız. Aynı zamanda mail adresi de bu aşamada bilmeniz gereken detaylar arasında yer almaktadır. İletişim numaralarını bildiğiniz taktirde Çiçeksepeti kargo takip işlemini daha kolay bir şekilde yapabilme şansınız olacaktır. Çiçeksepeti son derece kurumsal çalışan online mağazalar arasında yer almaktadır. Beklentilere yanıt veren online mağaza üzerinden rahatlıkla kargo takibinizi yapabilme şansınız olacaktır.

Çiçeksepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

Çiçeksepeti kargo takip sırasında müşteri hizmetlerinin numarasına gereksinim duyarsınız. Bu işlem sırasında hem online olarak hem de telefondan mağazanın müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Çiçeksepeti kargo takip için şu iletişim numaralarını rahatlıkla kullanabilirsiniz:

 • Çiçeksepeti Müşteri Hizmet Numaraları: 0850 222 00 79

 • Çiçeksepeti Whatsapp Hattı: 0850 222 00 79

 • Mail adresi ise: cicekbilgi@ciceksepeti.com

İletişim numaraları üzerinden online alışveriş mağazasına ulaşabilme şansınız bulunmaktadır.

Çiçeksepeti Kargo Ücreti

Çiçeksepeti kargo takip aşamasında merak edilen konulardan birisi de kargo ücretleridir. Kargo ücretleri konusunda online mağaza zaman zaman ücretsiz kargo kampanyaları düzenler. Bu şekilde hem kargo ücreti ödemek zorunda kalmaz hem de siparişlerinizin güvenle ilgili adreslere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çiçeksepeti kargo takip için platformun kargo bölümünden de işlem yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Hasarlı Teslim Edilen Kargo İçin Ne Yapılır?

İnternet üzerinden alışveriş yapılırken sitlerin güvenil olup olmadıklarının kontrolü sağlanmalıdır. Sahte sitelerden yapılan alış veriş sonucu kargo şirketleri ile teslim alan kişi arasında bazen olumsuz durumlar yaşanabiliyor. Sahte bilgiler ile çok sayıda şikayetin söz konusu olduğu alış verişler için kargo şirketleri de mağdur duruma düşebiliyor. İnternet üzerinden yapılan alış verişlerde ürünün ayıplı çıkması durumunda tüketici şartsız olarak cayma hakkını kullanarak ayıplı ürünü iade eder. Fakat satışı gerçekleştiren firmanın bilgileri gerçeği yansıtmadığından dolayı satıcı firma bulunmaması durumunda kargo şirketi zincirleme sorumlu olur. İnternetten yapılan alışverişler için teslim alınan ürünler, kargo görevlisine açtırılarak kontrol edilmesi gerekir. Şayet kargo firması bunu red ediyorsa, ürün kontrol edilmeden alındı ibaresi seçilerek teslim alınmalıdır. Bu şekilde yapılan işlem kontrol dışı teslim almanın ispatı sayılır.

Çiçeksepeti Kargo Fiyatları

Çiçeksepeti günümüzün en çok tercih edilen hediyelik eşya konseptine sahip platformları arasında yer alıyor. Bedava kargo kampanyaları da düzenleyen online mağaza günümüzde binlerce kişiye profesyonel olarak hizmet veriyor. Kargo ücreti genel olarak talep edilmiyor. Özellikle belirli miktarda alışverişin üzerinde alışveriş yapan kişiler için kargo bedeli alınmamaktadır.

Çiçeksepeti Kargo Ne Zaman Gelir?

Çiçeksepeti kargo ne zaman gelir sorusuna yanıt vermek gerekirse mağazanın dağıtım işlemleri Cumartesi günleri 12:00’a kadar devam etmektedir. Hafta içlerinde ise tam olarak çalışan bir mağazadır. Belirtilen kargolarınızın teslim saatini seçmezseniz 2 iş günü içerisinde kargonuz ulaşmaktadır. Bunun yanında 90 dakika gibi çok kısa üre içerisinde teslim edilen kargolar da bulunmaktadır. Çiçeksepeti kargo takip işlemleri ile kargonun nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Çiçeksepeti Kargo Bedava Kodu

Çiçeksepeti kargo bedava kodu ile kargonuzu bedavaya getirme imkanı elde edebilirsiniz. Bu kodu Çiçeksepeti indirim sayfası üzerinden alabilmeniz mümkün olmaktadır. Kişilere özel olarak hazırlanan kodlar sayesinde kargo bedeli ödemeden rahatlıkla sipariş verebilme imkanı bulabilirsiniz. Kargo bedava kodu yılın özel zamanlarında da dağıtılabilmektedir.

Çiçeksepeti Kargo Ücreti Ne Kadar?

Çiçeksepeti kargo ücretleri paketlerin ve siparişlerin durumuna göre değişmektedir. Bazı ürünlerde kargolar ücretsiz olarak gönderilmektedir. Bazılarında ise firma ile anlaşma durumlarına göre cüzi de olsa ücret alınabilmektedir. Paketlerin ağırlık durumuna göre 8 TL ile 28 TL arasında değişmektedir. Çiçeksepeti Yurtiçi Kargo, MNG kargo, Sürat Kargo, PTT kargo ile çalışmaktadır.

Çiçeksepeti Kargo Poşeti

Çiçeksepeti ürünleri için özel tasarım poşetler kullanmaktadır. Bu poşetler belirli boyutlarda hazırlanmaktadır. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere farklı boyutlarda kargo poşetlerinden yararlanılmaktadır. Dilerseniz bu poşetlerden kendi hediyelikleriniz için de sipariş verme imkanınız bulunuyor.

Çiçeksepeti Kargo Kodu

Çiçeksepeti siparişi veren kişiler için bir kargo kodu bulunmaktadır. Herkese verilen bu kod sayesinde kargonun nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Çiçeksepeti kargo takip aşamasında sipariş kodunuzu bilmek takip sırasında işlerinizi daha da kolaylaştırmaktadır.