Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipYurtiçi Kargo TakipSürat Kargo TakipUPS Kargo Takip

Çamaşır Makinesi Nasıl Kargolanır?

Evdeki ağır ve hacimli eşyalarınızdan olan çamaşır makinesini kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo firmaları makinenizi evinizden alacaklar ve belirlediğiniz adrese ücreti karşılığında taşıyacaklardır.

Çamaşır makinenizin kargolanabilmesi için kapalı paket haline getirilmesi gerekir. Bu işlemi kendinizin yapması gerekir.

Çamaşır makinenizin taşıma ücretini net olarak sitemizdeki firmalara göre “Kargo Hesaplama” linklerinden hesaplayabilirsiniz. Bunun için makinenizin metreyle ölçüsünü almanız gerekir. Ardından yaklaşık bir kilo girebilirsiniz.

camasirmakinesi Çamaşır Makinesi Nasıl Kargolanır? Kargo Takip

Çamaşır Makinesi Gönderi Ücreti

kargonerede.net sitesi olarak 2021 yılı için çamaşır makinesi  gönderim ücretlerini sizin için araştırdık.

Kargo ücretini hesaplarken, makinenin boyutunu 60 x 55 x 84 cm  ve ağırlığını 70kg olarak kabul ettik.

Firma Gönderim Noktası Alıcı Noktası Fiyat
Yurtiçi Kargo Ankara İstanbul 388,39 TL
Aras Kargo Ankara İstanbul 284,92 TL

Kargo firmaları dışında, nakliyat firmaları da çamaşır makinenizi ya da parça eşyalarınızı taşıyabilir. Nakliyat firmalarının ücretleri, kargo firmalarına göre daha uygun olabilir.

FAQ

çamaşır makinesi kargo ücreti ürünün boyuna ve paketlemesine bağlı olarak minimum 50 TL ile 300 TL arası değişmektedir.

Çamaşır makinesi kargo ile gönderilir mi diye çok sorulmakta, bu sorunun cevabı ise kesinlikle evettir. Burada aranan tek şey, çamaşır makinasının iyi paketlenmiş olmasıdır. Bazı firmalarda sonradan paketlenen çamaşır makinelerini almayabilmektedir. Yani iyi paketlenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca sorumlulukta kabul etmemektedirler.