by_express_logo-300x79 By Express Kargo Takip ve Sorgulama  By Express 15 yıla yakın bir geçmişe sahiptir. Fakat özellikle son 5 yıldır e-ticaret taşımacılığına odaklanmış, tanınırlığı da bu sayede artmıştır. Bugün kargo şirketinin Türkiye genelinde 64 şubesi bulunmakta, 11 aktarma merkezi yer almakta, gün geçtikçe de bunların sayısı artmaya devam etmektedir. Yakın zamanda tüm Türkiye’de hizmet vermeyi hedefleyen şirkete ait By Express kargo sorgulama da her geçen gün daha fazla aranmaktadır.

By Express kargo takibini online olarak yapabiliyorsunuz. Bunun için tek gereken By Express takip no ve takip no, gönderiniz şirket tarafından kabul edildiği anda göndericiye teslim edilir. Ardından da sistem üzerinden siz takibini yapabilirsiniz.

By Express Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

ByExpress Kargo Sorgulama Alanı

By Express şirketi özellikle son dönede büyük atılımlar gerçekleştiriyor. Neden kendileriyle çalışılması gerektiğine ikna gerekçelerini de şöyle sıralıyor:

  • Kapıda ödeme,
  • Yurtdışı gönderi imkanı,
  • Hızlı ve güvenilir teslimat,
  • Düşük iade oranı.

Dolayısıyla şirket hem kargonun göndericisi hem de alıcısı için iyi bir alternatif olmayı, en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Satıcılar için kapıda ödemelerin tahsilatını nakit veya kredi kartı ile alabildiği gibi paketlerin zarar görmemesini sağlayarak iadeleri en aza indirmeyi hedefliyor. Alıcının da merakla beklediği paketine en kısa sürede ulaşmasını amaçlıyor. Her iki tarafa da By Express gönderi takip fırsatı veriyor.

By Express Kargom Nerede?

By Express kargom nerede sorusunun karşılığını şirketin Kargo Takip Ekranı üzerinde görebilirsiniz. Gönderi takip ekranına 100000000001 formatında tarafınıza tanımlanan kargo numarasını girmeniz ve ardından Gönder alanına tıklamanız yeterlidir. Burada aşama aşama paketinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Kargo hareketleriniz şu şekilde ilerleyecektir:

  • Çıkış şubesinde,
  • Yola çıktı,
  • Varış şubesinde,
  • Dağıtıma çıkarıldı,
  • Teslim edildi.

Kargonuz varış şubesine ulaştıktan sonra dilerseniz whatsapp üzerinden de şubeyle iletişime geçebilir, belirtmek istediğiniz husus varsa aktarabilirsiniz. 1-4 gün arasında değişen teslimat süreleri özellikle iller arası mesafeye ve yoğunluğa göre şekillenmektedir. By Express haftanın altı günü hizmet vermekte, hafta içi 08.30 ile 18.00 arasında hizmet verirken cumartesi günleri 08.30 ile 14.00 saatleri arasında çalışmaktadır.