Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipYurtiçi Kargo TakipSürat Kargo TakipUPS Kargo Takip

Ambar Kargo Fiyat Hesaplama

Ambar kargo fiyat hesaplama işlemi sayesinde internetten alacağınız ürünlerin veya bir yerden başka bir yere göndereceğiniz ürünlerin ne kadar kargo ücreti tuttuğunu öğrenebilirsiniz. Eğer ambar kargo firması üzerinden başka bir yere herhangi bir koliyi veya bir ürünü gönderecek olursanız, normal kargo firmalarına kıyasla daha uygun fiyatlara bunu sağlayabilirsiniz. Bunun nedeni ise Ambar kargo firmasının daha ucuz fiyatlara hizmet vermesidir. Örneğin standartlara uygun hacim ve ağırlıktaki bir koliyi normal kargo şirketleri ile 50 TL’ye gönderirken Ambar korgo ile bu koliyi 15 TL’ye kadar düşürebilmeniz mümkündür. Peki Ambar kargo neden düşük ücretlerde hizmet verir? Ambar kargo firmasının çok düşük ücretler karşılığında hizmet vermesinin birden fazla sebebi vardır.
  • Ambar kargo firmasının çalıştıkları illerde sadece 1 adet şubesi bulunmaktadır.
  • Diğer kargo firmaları gibi hızlı teslimat yapmazlar. Teslimatlar gecikebilir.
  • Çok ağır ve hacmi büyük ürünleri kabul etmezler.
Eğer hızlı bir kargo isterseniz diğer firmalar sizin için daha iyi olacaktır. Ancak zaman konusunda herhangi bir probleminiz yoksa ekonomik ve düşük fiyatları nedeni ile Ambar kargoyu tercih edebilirsiniz. Ambar kargoyu tercih ederken teslimat gecikmeleri gibi durumları da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Ambar Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ambar Kargo fiyat hesaplama için orijinal siteleri olan onlineambar.com üzerinden kargonuzun ne kadar tutabileceğini hesaplayabilirsiniz. Site üzerinden nasıl ambar kargo fiyat hesaplama yapacağınızı bilmiyorsanız sizlere maddeler halinde anlatalım.
  • İlk olarak Ambar kargo fiyat hesaplama sayfasına giriş yapın.
  • Ardından ürününüzün nereden nereye gideceğini seçin.
  • Kaç adet ürün veya koli göndermek istediğinizi yazın.
  • Kolinizin en ve boy bilgilerini girin. Ancak burada Ambar kargonun en boy oranında en fazla 150cm, ağırlıkta ise 85kg kabul ettiğini unutmayın.
  • Hemen ardından hesapla düğmesine tıklayın ve Ambar kargo fiyat hesaplama işlemini tamamlayın.
Bu şekilde Ambar kargo ile göndereceğiniz ürünlerin ne kadar tuttuğunu öğrenebilir ve bütçenizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca hepsiburada.com kargo ücretlerinizi nasıl hesaplayacağınızı bilmiyorsanız “Hepsiburada Kargo Ücreti Hesaplama” adlı makalemize bir göz atabilirsiniz.

] }