AGT kargoya ait, AGT kargo gönderi takip bilgilerini sorgulatabilmek için Kargo takip sayfasına giriş yaparak kargoya dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu süreçte internet üzerinden erişim sağlanarak kargonun nerede olduğu, çıkış birimi, hangi gün ve saatte hareket ettiğine dair detaylı bilgi görülebilir. Ulaşacak tahmini zaman dilimi ile beraber ürünü kargoya veren ve kargo alıcısına dair bilgi şifreli olarak sunulmaktadır.

Kargolama sisteminde kullanılan kişisel verilerin korunması üçüncü bir şahıs ile kargolama sürecinde özel bilgilerin paylaşılmaması ve gizliliğin korunması anlamına gelmektedir. Kargolama sürecinde detaylı bilgilere ulaşabilmek, AGT kargo kargom nerede bilgisi için kargo firmasına ait oluşturulmuş uygulama üzerinden de takip yapılabilmektedir. kargo takip alanı kullanılarak gönderilen hangi şubede olduğu da sorgulanabilmekte ve görülebilmektedir.

AGT Kurye Gönderi Sorgulama

Kargo takip için oluşturulmuş özel bir gönderi kodu bulunur. Kargo takip numarası adı verilen bu kod, telefon numarası veya email aracılığı ile kişiye gönderilmektedir. AGT kargo online takip için girilen internet sayfası üzerinden barkod numarası giriniz alanı aracılığı ile gönderi sorgulaması yapılır. Bir sonraki aşamaya geçebilmek için sorgula butonuna tıklamak yeterlidir. Kargonun detaylı bilgilerini bu şekilde öğrenebilirsiniz. Kargo takibi yaparken herhangi bir problem ile karşılaşıldığında veya gönderi numarası kayıt altına alınmadığında kargo şubesi aranarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek mümkün hale gelir. Kargo takip numarası üzerinden yapılan gönderi hareketlerinin takibinde oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta ani olarak duruma müdahale edebilmek daha kolay hale gelmiştir.

agt_kurye_minibus AGT Kurye Takip - Gönderi Sorgulama

 

AGT Kurye İletişim

AGT şirketi ile irtibata geçebilmek kargonun güncel durumu hakkında bilgi sahibi olabilmek için müşteri hizmeti hattı aranabilir. İletişim kanalı üzerinden kurulan irtibat doğrultusunda kargonun genel teslimat sürecindeki durumu, AGT kargo ne zaman gelir ve kargonun anlık güncel durumu hakkında bilgi alınabilir ve takipte bulunulabilir. Sunulan iletişim kanalları sayesinde gönderi numarası bulunamayan veya kaybedilmiş olan kargonun takibi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

 • AGT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 76 77

Yukarıda bahsedilen iletişim kanalları yolu ile hızlı ve kolay bir şekilde kargo şirketi ile iletişime geçilebilir ve kargo takibi yapabilmek için müşteri numarası aktif ve güncel telefon numaraları aracılığı ile aranabilir. Çağrı merkezleri aranarak aktif olunan çalışma saatleri içerisinde AGT kargo teslim tarihi hakkında bilgi alabilmek mümkün hale geliyor. Alınan hizmetler arasında bölgeye en yakın kargo şubesi belgesini elde edebilmek kargonun nerede olduğu, teslimat sürecine dair genel bilgiler ve teslim sürelerine dair bilgileri alabilmeniz mümkündür.

Agt Kurye Kargo Teslim Süresi Nedir?

AGT Kurye, diğer kargo firmaları gibi teslim sürecini 2 gün olarak göstermektedir. Eğer kargonuz geciktiyse, kargo firmasıyla iletişime geçerek gecikme nedenini öğrenebilirsiniz. Ancak bazı dolandırıcılık durumlarında, gönderici kişi size kargoyu gönderdiğini, ancak firmanın size teslim etmediğini söyleyerek sizi kargo firmasına yönlendirebilir. Bu yüzden öncelikle gerçekten adınıza bir kargo olup olmadığını sorgulamanız gerekir. Bunun için müşteri hizmetlerine öncelikle adınıza kargo olup olmadığını sormalısınız. Bazı bilgileri aldıktan sonra size kargonuzun olup olmadığını söyleyecek ve kargonuzun son durumu hakkında size bilgi verecektir. Bu durumlarda bile hala kargonuz ısrarla tarafınıza ulaşmadıysa, kargonuzun kaybolduğundan endişe edebilirsiniz. Bunu hemen gerçekleştirmek yerine, kargonuzun size ulaşmayan ciddi bir zaman olduysa, ondan sonra firma ile iletişime geçmelisiniz.

Kargo Taşıma Kuralları

Müşterilerin kargo gönderilerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeleri için yasalar ve yönetmelikler yayınlanmıştır. Bu yasa ve yönetmelikler gönderilerin güvenli biri şekilde teslim edilmesini ve teslim alınmasını sağlar. Kargo tesliminde ve kargo teslim alınmasında TC Kimlik numarası ve ticari gönderiler için Vergi Numarası yasalar gereği ibraz edilir. Verilen bu bilgiler alınan hizmetin dışında her hangi bir amaç için kullanılmaz.

T.C Kimlik Numarası ile Vergi Numarası hakkında ilgili yasa ve maddeler detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Belirtilen bu yasa ve maddelere göre:

 • Ticari gönderiler için sevk irsaliyesi verilmesi gerekir.
 • Gönderi takibi internet sitesi üzerinden gönderi numarası, fatura numarası ya da ambar teslim fişi numarası ile öğrenilebilir.
 • Hareket halinde olanlar mobil uygulama üzerinden gönderi takibi yapabilir.
 • Alıcıya ulaşılmadığında teslim tarihinden itibaren 3 gün şubede bekletilir.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri

Gerekli görüldüğü taktirde bulunulan adrese kurye talebinde bulunulabilir. Yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta görüş ve öneri sunabilmek sorun, istek veya şikayet bildirimi de bulunabilmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanalları üzerinden AGT kargo ve AGT kurye takip numarası öğrenme kargonun nerede olduğu, kargonun hangi adrese ve kime teslim edileceğine dair girilmiş bilgilerde bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra kargonun ne olduğu ve kilosuna dair bilgi alınabilir. Kargo iletişim numarası ile irtibata geçildiğinde her türlü soru ve sorunlara dair düşüncelerinizi aktarabilir ve cevap niteliğinde iletişime geçebilecek müşteri hizmeti ile irtibat kurabilirsiniz. Hız ve güven odaklı olarak sunulan hizmette tercihiniz bizden yana olduğu için teşekkür ederiz.

AGT Kurye ve Kargo Çalışma Saatleri

AGT kargo ve AGT Kurye ile Türkiye içerisinde farklı ilçe ve illere kargo gönderiminde bulunulabilir. Gönderimde bulunulan her bir kargonun belirlenmiş mesai saatleri içerisinde ulaştırılması mümkündür. Aktif olarak belirlenmiş çalışma saatleri AGT kargo aracılığı ile hafta içi her gün pazartesi ve cuma arasında sabah 09.00 ile akşam 18.00 mesai bitimine kadar sürmektedir. Hafta sonları yalnızca pazar günü çalışmayan AGT kargo şubesi cumartesi günü sabah saat 09.00 ile akşam 18.00 arasında hizmet sunmaktadır.

İlk defa kargoya verilmiş yeni ürünün takibini yapabilmek, önceden kargoya verilmiş ve aktif olarak teslim şubesine doğru yola çıkmış kargonun durumunu öğrenmek dağıtımda bulunan ve gün içerisinde istenen yere ulaşacak olan kargonun detaylarını öğrenebilmek için firmanın mesai saatleri içerisinde iletişim numaraları üzerinden bilgi alınabilir. Bunun yanı sıra en yakın bölgedeki AGT kargo şubesine gidilerek mesai saatleri içerisinde ürün teslimatında bulunabilir veya yeni ürün gönderiminde bulunabilirsiniz. Kargo dağıtıma çıkma süresi cumartesi günü akşam 18.00’da son bulur.

Dağıtımda bulunan fakat teslim edilecek yere ulaşmamış olan kargo bir sonraki haftanın mesai başlangıcında tekrar gönderimi sağlanacaktır. Cumartesi günü akşam saatlerinde ulaşmamış olan kargo pazartesi sabah saatlerinde tekrar hareket edecektir. Mesai saatleri içerisinde kargonun nerede olduğunu öğrenebilmek, takibini yapabilmek, hangi ilde, hangi saatte ve hangi şubede olduğunu hakkında bilgi alabilmek için çalışma saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapılan e-ticaret alışverişlerinde anlaşma sağlanmış olan bir site ise kargonun ulaştırılma süresi express kargo hizmeti kapsamında 18 saat ile 24 saat içerisinde gerçekleşebilmektedir. Bunun için ekstra ücret talebinde bulunarak kısa sürede bulunulan bölgeye kargo iletimi sağlanmaktadır.


Agt kargo gönderiniz hakkında bilgi almak için burayı tıklayınız…

AGT Kurye Ücreti Hesaplama

AGT kargo üzerinden hesaplama yapılarak gönderimi sağlanacak olan ürünün tahmini fiyatı öğrenilebilir. Bunun için kargonun sunduğu hesaplama sistemi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilen konular AGT kargo hesaplama işlemlerinde kargonun uzunluğu, genel mevcut ağırlığı, hacmi ve gönderilecek olan yere dair bilgiler ortalama fiyatlarının alınabilmesine etki edecektir. Kargolamalarda kullanılacak olan ürünün kilo başına fiyatlandırması 34 TL olarak talep edilmektedir. Sunulan bu rakamlar içinde bulunulan bölgeye ve gönderimi yapılacak olan ile göre değişmektedir. Kargo ücretleri kargonun gönderimi sağlanmadan önce fiyat bilgisi üzerine genel bir fikir sahibi olabilmeyi sağlar. Gönderim yapmadan önce kargonun ne kadar tutacağını listede sunulmuş olan ürün kilosu üzerinden sunulan ücretlendirmeler ile fikir sahibi olabilirsiniz. Kargo fiyatlarındaki değişim gönderilecek olan mesafeye göre farklılıklar sunar.

AGT kargo firması aracılığı ile gönderimi sağlanacak herhangi bir ürünü şubelere gidilerek detaylı fiyatlandırılması görülebilir. Burada mesai saatleri içerisinde firma çalışanları ile iletişime geçebilir.

Paketin ağırlığı ve uzunluğu üzerinden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz Şubelere gitmeye gerek kalmadan AGT kargo ücretleri bilgisini fiyatlandırma grafiği üzerinden daha genel bir şekilde görebilirsiniz. Bazı durumlarda express teslim özelliği sunan e-ticaret siteleri farklı ücretlendirmeler talep edebilmektedirler. AGT firması aynı gün teslim özelliği ile özellikle kuryeler aracılığıyla aynı gün veya ertesi gün ürünün teslim edilmesini hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir. Böyle bir durumda kargonun teslim ücretinde de değişmeler yaşanmaktadır.

AGT kurye hizmetleri ülke içerisinde farklı il ve ilçelere göre değişen ücretlendirme miktarları üzerinden ulaştırma sağlamaktadır. Kendini geliştiren ve günümüz gelişim çağına entegre olabilmiş AGT firması özel kuryeleri aracılığı ile aynı gün içerisinde nitelikli ve güvenilir teslimat hizmeti sunmaktadır. Yapılan teslimatta gün farkından ve hızdan kaynaklı olarak ücretlendirmede değişim yaşanır. Mevcut kilogram fiyatları şu şekildedir;

Web adresi : www.aynigunteslim.com

 • 1 Kg 34-55 TL
 • 2 Kg 45-70 TL
 • 3 Kg 60-100 TL
 • 4 Kg 75-130 TL
 • 5 Kg 90-160 TL
 • 6 Kg 100-180 TL
 • 7 Kg 110-200 TL
AGT Kurye ve AGT Kargo Müşteri Hizmetleri Numası Kaçtır?

AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası 0850 480 76 77’dir.

AGT Kurye web sitesi adresi nedir?

AGT Kurye web sitesi https://www.aynigunteslim.com’dur.